Rzuć palenie z NaturMedica !

Przedstawiamy Państwu jedną z najskuteczniejszych obecnie metod zwalczania głodu nikotynowego przy użyciu najnowszego aparatu biorezonansowego  BICOM OPTIMA.

Metoda ta jest niezwykle skuteczna – 90% osób poddanych terapii przestaje palić już po jednym zabiegu terapeutycznym. Pozostałe 10% to osoby, u których nastąpiła redukcja głodu nikotynowego. Zalecamy wówczas skorzystanie z jeszcze jednej wizyty.

Terapii antynikotynowej może poddać się każdy, niezależnie od stażu palenia oraz ilości wypalanych papierosów.

Przed przystąpieniem do zabiegu pacjent jest proszony o wypalenie ostatniego papierosa, którego niedopałek podczas terapii umieszcza się  w elektrodzie kubkowej, podłączonej do aparatu BICOM OPTIMA. Osoba poddawana zabiegowi jest również zintegrowana z aparatem za pomocą elektrod  (elektrody kulkowe, trzymane w dłoniach i elektroda opaskowa na czole). Po włączeniu odpowiedniego programu w aparacie zachodzi reakcja mająca na celu wygaszenie głodu nikotynowego, który powinien ustąpić w przeciągu 2-12 godzin.

Gdyby jednak głód nikotynowy pojawiał się już po zakończonym zabiegu, absolutnie nie wolno wprowadzać nikotyny do organizmu pod żadną postacią (tj. plastrów, tabletek, gum),  ponieważ osłabi to znacznie efekt terapii i może spowodować niepożądane reakcje  jak  biegunka czy wymioty. Najwyraźniej brak chęci palenia odczuwa się już następnego dnia rano. W ciągu najbliższych 10-14 dni pozostanie opanowanie odruchowego sięgania po papierosa, czyli walka z uzależnieniem psychicznym.

Jednym z ciekawszych doświadczeń jest brak potrzeby zapalenia papierosa nawet w towarzystwie osób palących. Bierne palenie nie stanowi zagrożenia, należy jednak pamiętać, iż pierwszy aktywnie wypalony papieros, choć nie smakuje, spowoduje wznowienie głodu nikotynowego a więc zniweczy skutki leczenia. W zaistniałej sytuacji wizytę należy powtórzyć.

Najważniejszym więc zadaniem po terapii, przy nieobecności głodu, jest nie pozwolenie sobie nawet na jednego papierosa, a wtedy efekt utrzyma się bezterminowo.

Po zabiegu obserwuje się wzmożone pragnienie, niekiedy zwiększoną senność i potliwość. W trakcie terapii dochodzi do uwolnienia z tkanek nagromadzonych wcześniej toksyn, czemu może towarzyszyć ból głowy. Proces ich usuwania zachodzi poprzez nerki, skórę i jelita. Zatem w ciągu kilkunastu godzin po zabiegu należy bezwzględnie wypić od 1,5 do 2 litów wody (niskozmineralizowanej, niegazowanej), aby ułatwić proces ich wydalania. Zalecane są również częstsze kąpiele. Nie wolno stosować żadnych środków zawierających nikotynę.

Skuteczność jednorazowej terapii szacuje się na ok. 90%! Pozostała grupa osób, u których głód został zmniejszony, ale nie udało im się całkowicie zarwać z nałogiem, powinna zgłosić się na kolejną wizytę.

Należy pamiętać, że bez odrobiny woli rzucenia palenia, nawet najlepsze metody nie odniosą oczekiwanego efektu.

Polecamy terapie likwidujące uzależnienia również od leków, cukru, kawy i alkoholu.

Skontaktuj się z nami