NaturMedica – terapie zdrowotne. Wybierz coś dla siebie.

BIOREZONANS

Terapie zdrowotne przeprowadzane  za pomocą  drgań biorezonansowych mają na celu usprawnić i znormalizować pracę organizmu już na poziomie komórkowym a co za tym idzie wpłynąć na prawidłowe funkcjonowanie większych struktur (tkanek, narządów, układów).

Cykl terapeutyczny to 5-12 terapii, optymalnie 10 zabiegów. Częstotliwość wykonywania zabiegów  jest uzależniona od stanu pacjenta. I tak przy stanach przewlekłych zaleca się przeprowadzanie zabiegu raz w tygodniu, w stanach ostrych terapia może odbywać się codziennie. Jednorazowy zabieg trwa od 30 minut do 1 godziny. Po ukończeniu cyklu zaleca się wizyty podtrzymujące efekt  1-2 razy w miesiącu. Efekt terapii jest długofalowy i dodatkowo normalizuje pracę organizmu. Polecamy również terapię z użyciem BICOM CHIP (sprawdź TUTAJ) w celu przedłużenia wyników terapii.Terapie lecznicze biorezonansem pomagają właściwie przy wszystkich jednostkach chorobowych i wszystkich schorzeniach – więcej przeczytasz TUTAJ

REFEKSOLOGIA

Refleksologia to nauka o refleksach, czyli punktach znajdujących się na stopach, dłoniach, głowie i twarzy, które mają bezpośrednie połączenie z odpowiednimi częściami ciała, organami wewnętrznymi, gruczołami. Jej początki sięgają czasów starożytnych.
Refleksolog, poprzez odpowiednią pracę kciuków i pozostałych palców na refleksach, może określić w jakiej kondycji jest nasz organizm, który narząd, czy też układ jest osłabiony i wymaga wsparcia. Gdy w naszym organizmie pojawia się napięcie lub blokada, która zaburza jego pracę, na refleksie osłabionego narządu obserwujemy nadwrażliwość na dotyk a nawet ból. Zabieg refleksologii likwiduje te blokady i napięcia, pobudzając naturalne siły samoregulacji, samoleczenia i samoregeneracji organizmu.

ACCESS BARS®

Terapia Access Bars to terapia manualna na 32 punktach na głowie, które odpowiadają poszczególnym sferom naszego życia, jak zdrowie, komunikacja, kreatywność, pieniądze, etc. Pozwala ona rozładować polaryzację, tj. uwalnia naładowanie elektromagnetyczne naszych myśli, emocji i uczuć jakie zostały w nich „zamknięte”. Dzięki temu pojawia się większa jasność i trzeźwość umysłu, lepsze samopoczucie i przekonanie o własnych możliwościach. Jesteśmy w stanie rozwiązywać problemy, podejmować ważne decyzje, wprowadzać zmiany w swoim życiu (których wcześniej się baliśmy lub nie dostrzegaliśmy ich możliwości). Organizm ma więcej siły i energii do działania. Znikają stany lękowe i pojawia się lepszy sen. Znika „mgła mózgowa”. Tearpia to swoisty prysznic energetyczny, który oczyszcza ciało ze wszystkich zbędnych rzeczy. Więcej o terapii Access Bars przeczytasz TUTAJ.

BAŃKOTERAPIA

Poprzez ogrzanie powietrza znajdującego się w bańce wytwarza się podciśnienie, a po przyłożeniu bańki do ciała skóra zostaje wessana do środka bańki. Powoduje to przekrwienie i pękanie powierzchniowych naczynek włosowatych. Wynaczyniona, znajdująca się poza krwioobiegiem krew, jest traktowana przez organizm jak ciało obce i w tym obszarze uruchamiane zostają procesy obronne poprzez wytwarzanie dużej ilości ciał odpornościowych.

Uaktywnione mechanizmy obronne organizmu likwidują miejscowo wszelkie stany zapalne. Rozszerzenie naczyń krwionośnych powoduje lepsze ukrwienie i odżywienie tkanek, oczyszczanie z toksyn i produktów przemiany materii, odkwaszenie i dotlenienie.

TERAPIA REIKI

Reiki to metoda naturalnego uzdrawiania („rei” to Uniwersalna Energia Życiowa, niezbędna wszystkim istotom do prawidłowego życia i funkcjonowania oraz „ki” – energia indywidualna). Kiedy zestawimy oba człony ze sobą, otrzymamy połączenie energii indywidualnej danej istoty z Uniwersalną Energią Życiową, co początkuje proces uzdrawiania.

Przekaz Reiki oprócz uzdrawiania, wycisza nas, odpręża ciało i redukuje stres, usuwa przyczyny chorób oraz oczyszcza z toksyn. Reiki nie jest religią, każdy może przyjmować Reiki, bez względu na wyznanie czy pochodzenie. Forma zabiegu jest bardzo delikatna, bezinwazyjna i bezbolesna oraz nie wymaga przygotowania ze strony osoby chcącej się poddać terapii.

Reiki działa na dwóch poziomach – fizycznym i duchowym, które wzajemnie się uzupełniają. Równowaga na obu tych poziomach powoduje uzdrowienie zarówno ciała jak i umysłu. Więcej o terapii przeczytasz TUTAJ.