Access Body terapia MTVSS: co to jest?​

MTVSS: Molecular Terminal Valence Sloughing System – to jeden z najstarszych, najsilniejszych i najbardziej dynamicznych energetycznych procesów uzdrawiających na ciało Access Consciousness.

Energetyczne procesy na ciało Access Consciousness to procesy, gdzie poprzez położenie rąk w odpowiednich miejscach na ciele drugiej osoby, aktywujemy i uruchomiamy przepływ energii w konkretnych miejscach.

Na czym polega terapia Access Body MTVSS?​

Zabieg przyczynia się do cofnięcia tego, co zostało zmienione w naszym ciele (przez czasy, przestrzenie, rzeczywistości i wymiary) oraz pomaga cofnąć wszelkie dysfunkcje i słabości w ciele. Uaktywnia, pobudza, wzmacnia i stymuluje nasz system odpornościowy, poprawia samoregulację organizmu i dostarcza dużo energii witalnej.

Po odpowiedniej ilości zabiegów (10 razy w odstępach tygodniowych) ciało zaczyna funkcjonować tak, jak zostało zaprojektowane, cofa się programowanie ciała – powracamy do tzw. blue print/matrycy energetycznej, czyli ciała pozbawionego doświadczeń, traum i chorób.

W ciężkich stanach, w pierwszym stadium terapii, wskazana jest większa częstotliwość sesji, jest to zawsze ustalane indywidualnie z klientem.

Zabieg polecany jest również w celu szybszego i łatwiejszego powrotu do zdrowia po operacjach lub agresywnych terapiach a także w celu wspomagania ciała przy dużym wysiłku fizycznym oraz wzmacniania skuteczności i przyspieszenia efektów ćwiczeń, np fitness/ siłownia

Terapia Access Body MTVSS nie ma przeciwwskazań czy negatywnych skutków. Mogą się jej poddać wszyscy, bez względu na wiek i stan zdrowia.

Zapraszamy na terpię

Rejestracja i informacje: tel. 512-777-518